Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rytmus si servítky nebere: VYUŽIL těhotnou Jasminu, aby ponížil biomatky a tohle vzkázal

Zdroj: archiv
+ Dalších 137 fotografií
rytmus řádí
Rytmus (42) a Jasmina Alagič (29) se už zanedlouho stanou rodiči. Slovenský rapper se pravděpodobně nemůže dočkat svého prvního potomka, a tak vymýšlí vtípky, o které se dělí se svými fanoušky na sociálních sítích. Nyní to ale podle některých trochu přehnal. Dost pohrdavě a nepěkně se vyjádřil o biomatkách a tohle jim vzkázal.

Rytmus (42) se zanedlouho stane otcem. Jeho milovaná žena Jasmina čeká chlapečka, na kterého se oba dva hrozně těší. Rytmus se evidentně už nemůže dočkat, a proto vymýšlí všelijaké věci, se kterými se chlubí svým fanouškům.

Nedávno odkryl kousek ze svého soukromí, které si jinak bedlivě střeží. Ukázal jen část výbavičky pro svého chlapečka a trochu unavenou Jasminu. Na oblíbené moderátorce je poznat, že ji těhotenství docela zmáhá, možná víc, než si ona sama ještě před časem myslela.

I přesto jí to ale i v pokročilém stádiu těhotenství sluší. Rytmus ji před pár dny natočil, jak skáče a tancuje před televizí. Na tom by nebylo nic divného, kdyby tohle video nevyužil k tomu, aby ukázal biomatkám, že je nemá v oblibě.

"Biomatkám, které berou těhotenství jako chorobu, se po zhlédnutí tohohle videa zduřila zlatá žíla," vysmál se hysterickým matkám Rytmus. Samozřejmě, že ho někteří lidé za takové chování odsoudili. Druzí jsou ale přesvědčeni o tom, že má pravdu.

Související články

Další články