Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Rytmus si nevidí do pusy a opět uráží Daru: Jasmina je jediná žena, kterou jsem miloval!

Rytmus si nevidí do pusy a opět uráží Daru: Jasmina je jediná žena, kterou jsem miloval!
Zdroj: in
+ Dalších 54 fotografií
TRAPAS
Rytmus (41) a Jasmina (29) jsou zasnoubení a známý slovenský rapper si zřejmě samou zamilovaností opravdu nevidí do úst! Od jara, kdy oficiálně potvrdil vztah s Jamsinou Alagič, se tváří, jakoby zapomněl na minulost a dlouhých sedm let po boku půvabné Dary Rolins (45). Provokuje snad?

Rytmus a Jasmina dlouho tajili že tvoří pár, ale od té doby co potvrdili světu, že jsou spolu, plní denně sociální sítě tím, jak moc se milují a jak jsou jeden pro druhého tou nejlepší polovičkou, kterou oba dva hledali celý život.

U Jasminy je to pochopitelné, je mladá a moc zkušeností s muži nemá. Rytmus se ale po veřejném oznámení rozchodu s Darou Rolins chová jako zamilovaný puberťák. Maže fotografie, písně a dokonce veřejně prosil Daru o to, aby ho nechala žít si jeho život po boku Jasminy.

Dara na jeho podobné projevy nereaguje a snaží se být ta inteligentnější, což, zdá se, i po celou dobu jejich vztahu byla. Právě blondýnka tento vztah ukončila a z Rytmuse, zdá se, mluví jeho zhrzené ego.

Nedávno totiž napsal: "Celý život jsem ji hledal, až sem ji našel v Bosně," naznačuje snad tím, že vlastně až po boku Jasminy prožívá tu pravou lásku? Teď se ale také nabízí otázka proč tohle všechno? Vážně z něj mluví zhrzené ego, nebo je prostě je nevyspělý? Pŕece jen - pokud by Daru nemiloval, nikdy by pro ni nenazpíval píseň a nebyl jejím partnerem dlouhých 7 let.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy