Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rytmus šel s pravdou ven: Tohle je důvod, proč s Jasminou pojmenovali syna Sanel

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Je to venku!
Už přes měsíc si Rytmus (42) a Jasmina Alagič (30) užívají novou rodičovskou roli. Na konci července se jim narodil syn Sanel a obě slovenské hvězdičky jsou z něj stále u vytržení. Obří pozornost se na ně strhla i kvůli chlapečkovu jménu, kterému se mnozí vysmívali. Rapper teď kápl božskou, proč ho takhle pojmenovali!

Rytmus (42) často nejde pro ostřejší slovo daleko, tentokrát ale fanouškům přes Instagram na dotazy odpovídal slušně. Nejspíš i proto, že si vybíral jenom otázky, ve kterých mu šli lidé na ruku.

Padla i otázka ohledně rapperova syna. Jméno Sanel patří k těm netradičním a fanoušky zajímalo, proč chlapečka s Jasminou Alagič (30) pojmenovali zrovna takhle. "No tak asi proto, že se mi líbí, ne? To tak rodiče většinou dělají," řekl Rytmus stručně, ale výstižně.

Když přišel koncem července rapperův první syn na svět, řada lidí se výběru jména naprosto nemístně vysmívala. „To je jméno jako pro čistící prostředek,“ zněl jeden z komentářů. „Ještě, že se nenarodila holčička. Protože tam by nastal lehký problém s ochrannou známkou. Sanela je výrobce splachovačů, toalet a van,“ narážel na jméno Rytmusova syna další komentující.

Ze všeho nejdůležitější ale je, že se klučina narodil zdravý a má milující rodiče, kteří mu splní první poslední!

Související články

Další články