Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rytmus šel po rozchodu s Darou s pravdou ven: Stál za krachem vztahu někdo třetí?

Dara a Rytmus lhali sobě a okolí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 61 fotografií
Ani ne týden poté, co vyšel najevo krach jeho vztahu s Darou Rolins (45), promluvil o rozchodu i sám Rytmus (41). Slavní zpěváci tvořili pár rovných sedm let. Pořídili si spolu luxusní sídlo v Praze, jezdili na drahé dovolené a chtěli založit rodinu. Jenže to nevyšlo. Spekuluje se, že za koncem dlouholetého vztahu stál někdo třetí. I o tom šel slovenský raper s pravdou ven!

„Ten status, který vyšel mezi mnou a Darou, byl jednoduše a krásně napsaný, jak to je. Nepřipisujte nám nové partnery, protože to nebyla příčina rozchodu,“ popřel Rytmus (41), že by za krachem vztahu s Darou Rolins (45) stál někdo třetí.

„Ve statusu to bylo jasně napsané, náš vztah se unavil jako komukoliv jinému. Lidi se scházejí a rozcházejí dennodenně. To je prostě život. Berte si příklad z toho, že jsme se rozešli v míru a že svou bývalou frajerku budu navždy nosit ve svém srdci,“ dodal nejslavnější československý ra­per.

Už v prvním prohlášení Dara popřela, že by za koncem vztahu s Rytmusem stál někdo další. To samé teď zopakoval i rodák ze slovenských Piešťan. Přesto už se několik dní točí kolo spekulací o tom, že si Dara něco měla začít s modelem Davidem. O nové přítelkyni se mluvilo i v souvislosti s Rytmusem.

Ale tahle slova o tom, že to není pravda, už zřejmě můžeme brát za definitivní.

Související články

Další články