Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rytmus se zbláznil: Nesmyslně OHROZIL těhotnou Jasminu s nenarozeným sy­nem!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 88 fotografií
velký risk
Hoďte na něj síť! Rytmus (42) se musel pomátnout, tohle se jinak vysvětlit nedá. Nastávající tatínek je zachycen na záběrech, na nichž pořádnou silou strčil do těhotné snoubenky Jasminy Alagič (29). Ohrozil tak nejenom ji, ale i svého nenarozeného syna...

Fanoušci jsou v šoku, tohle nečekali ani od provokatéra Rytmuse (42)! Aby se Jasmina Alagič (29) pomalu bála kolem svého budoucího ženicha vůbec projít. Když to udělala naposledy, velmi silně do ní žďuchnul!

Stačilo málo a krásná moderátorka se mohla válet na zemi. A snad netřeba vysvětlovat, co všechno může pád těhotné ženy způsobit. Slovenský rapper tak ohrozil nejenom partnerku, ale i svého nenarozeného syna, na nějž se tolik těší.

Shoduje se na tom většina fanoušků. „Jasminko, to, jak do vás strčil, bylo tak hnusné, že se mi udělalo až zle. Na kolenou by se měl omluvit,“ vzkázala jedna z fanynek. „Fakt se mi nelíbí, jak vás surově Patrik strčil,“ přitakala další.

Je to už několikátý prohřešek Rytmuse v posledních dnech. Nejprve brutálně urazil všechny Čechy, potom začal vyhánět svou dětinskost do extrému. Tak snad se uklidní s příchodem prvního potomka na svět.

Související články

Další články