Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Rytmus se v karanténě nenudí: Jasmina Alagič předvedla, jak k nakousnutí je v plavkách

Zdroj: archiv Jasminy Alagič
+ Dalších 15 fotografií
koronavirus
Jasmina Alagič (30) se rozhodla využít epidemii koronaviru ve svůj prospěch. Krásná moderátorka se sice rozhodla neopouštět vilu za Bratislavou, rozlehlé sídlo jí ale nabízí spoustu možností, jak se zabavit. Maká na postavičce, předvádí se v plavkách ve vířivce a Rytmusovi (43) přechází zrak!

"Jsme doma. A děkujeme za možnosti si chvíle karantény i takhle zpříjemnit," hlásí Jasmina Alagič z vířivky, ve které předvedla skvostnou postavičku v růžových plavkách. Nefotil ji nikdo jiný než Rytmus, takže i drsný rapper má doma o zábavu postaráno.

Jasmina, o které se předpokládá, že se ujme moderování SuperStar 2020, ale čas netráví jen v bazénku. Balkánská kráska nechce nic podcenit, a tak na sobě denně dře. "Dneska už mám odcvičeno, večer ještě běh s mým mužem," svěřila fanouškům.

"Řeknu vám to tak, že karanténě určitě nedovolím, aby ze mě udělala líného nebo slabšího člověka, než jakým jsem byla, právě naopak. Nakopněme tomu viru zadek v náš prospěch!" prohlásila Alagič odhodlaně.

Moderátorka před sedmi měsíci přivedla na svět syna Sanela, už těsně po porodu na ní těhotenství vůbec nebylo znát. Na dokonalém těle si zakládá a zastavit ji nedokáže ani koronavirus

Související články

Další články