Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Rytmus se odkopal: Patrik popsal, jak přesně probíhal ROZCHOD S DAROU

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 30 fotografií
promluvil
Sedm let strávili bok po boku, nakonec se rozešli. Rytmus (42), který dle svých slov našel ženu svého života až v Jasmině (29), teď promluvil o tom, jak se s Darou (46) vlastně rozcházeli.

Rozchod Dary Rolins a Rytmuse byl obrovským šokem pro fanoušky. Všichni očekávali svatbu a pak společné dítě, ale místo toho přišla studená sprcha v podobě rozpadu vztahu a odcizení. Konec lásky oznámila dvojice na jaře a vypadalo to jako blesk z čistého nebe, podle rappera už ale jako pár nefungovali déle.

„Poslední rok před rozchodem to mezi námi neklapalo, rozešli jsme se v lednu. Do března jsem byl v Americe a pak jsme to oznámili oficiálně. Odstřihl jsem to a začal novou etapu,“ prohlásil Vrbovský pro Magazín Dnes.

Je pravda, že Rytmus to odstřihl opravdu důkladně – celých sedm let s půvabnou zpěvačkou jednoduše vymazal ze života, začal se tvářit, jako by Dary nikdy neexistovala a vůbec k celému rozchodu přistupoval poněkud dětinsky. Každopádně rok se s rokem sešel a Rytmus se za tu dobu stačil zasnoubit s Jasminou Alagič, která už navíc nosí pod srdcem jeho syna.

To Dara k celé záležitosti přistoupila s mnohem větší elegancí, aktuálně si užívá single života a je nad věcí.

Související články

Další články