Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Rytmus se drsně obul do Čechů: Jste ZAMINDRÁKOVANÍ! Vadí mu rasismus a nenávist

Rytmus se drsně obul do Čechů: Jste ZAMINDRÁKOVANÍ! Vadí mu rasismus a nenávist
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 86 fotografií
Rytmus útočí
Češi jsou rasističtí a zamindrákovaní. Je o tom přesvědčen slovenský rapper Rytmus (42), kterého nenávistné vzkazy rozpálily doběla. Na Instagramu totiž chválil Slovensku, jež doma ubytovala sedm uprchlíků ze Sýrie. A byli to z valné většiny právě Češi, kteří zpochybňovali její čisté úmysly.

V šoubyznysu začal úřadovat nový bič boží! Rytmuse (42) nadzvedly ze židle rasistické vzkazy, které mu na Instagramu přistály od několika Čechů. Vzápětí je začal všechny házet do jednoho pytle!

"Přesně jsem čekal, že Češi budou vypisovat mindráky," obul se rapper do Čechů, kteří mu posílali rasistické vzkazy. "Otázka je, proč mě takoví nenávistní lidé sledují?" ptá se řečnicky.

Na sociální síti totiž sdílel příběh Petry ze Slovenska, jež u sebe doma ubytovala sedmičlennou rodinu ze Sýrie. "Cením si takových lidí," napsal a strhla se doslova lavina. Prý jenom Češi začali rapperovi psát, že to žena dělá jenom kvůli sociálním dávkám.

Někteří fanoušci Rytmuse se snažili takové komentáře omlouvat. "To není nenávist vůči tobě, to je nenávist vůči imigrantům," psal jeden z nich. "Takže to, že jsem cikán, ti najednou nevadí," opáčil Rytmus.

Jsem taky imigrant

Nastávající tatínek, jenž čeká prvního potomka s moderátorkou Jasminou Alagič (29), nakonec přiznal české kořeny. "Já jsem se narodil v Česku, mám tam i půlku rodiny, ale negativní komentáře s rasistickým nebo nenávistným podtónem mi píšou jenom Češi," podivoval se.

"Zdraví vás romsko-český imigrant žijící na Slovensku," zakončil Rytmus své poučné okénko.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Otázkou je, zda bylo od Rytmuse nejšťastnější obout se do Čechů. Raději měl svá slova mířit k těm, jichž se to přímo týká. Ne všichni Češi mají tendence brojit proti uprchlíkům, o čemž se nakonec rapper přesvědčil na vlastní kůži.

"Ani nevíš, jak často se stydím. Občas je to na facku a občas spíš k breku," napsal mu jeden z uvědomělejších příznivců. Tak třeba si to Rytmus jednou uvědomí...

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy