Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Rytmus prosvištěl Prahou, překvapil mejdan módního baru a zlatokopky se slétly jako včelky k lizu!

Okolo Rytmuse se v Alibi v akčním rádiu dva metry vždy vyskytovaly 1-10 zlatokopek.
Zdroj: Alibi
+ Dalších 5 fotografií

Když vidíte v bulváru článek o party nějakého podniku, má to jen dva důvody. Buď byla super a byly na ní áčkové ksichty a děly se tam zaznamenáníhodné věci (nikdy), nebo někdo něco šoupnul autorovi článku (vždycky).

Tento článek je výjimkou, protože na 4. narozkách Alibi se děly zajímavé věci a krom tří flašek ginu a deseti tisíc coby úplatku v hotovosti autor textu NIC nepřijal. Jo a Alibi ještě sídlí ve stejném bloku jako redakce eXtra, ale to na naše hodnocení nemá vliv, hihi.

Předně, mejdan to byl super. Dnes si každý pozve céčková košťata a pouplácí novináře. Kdepak s tím na hochy z Alibi. Zacálovali vystoupení Rytmuse (37), který se dostavil s legračním řidičem a poskokem Kamilem a byl opravdu vynikající, a co víc, pořadatel nejen že nechtěl na akci dvacet novinářů, ale ani dostavivším se nic nedal a o nic neškemral, naopak ještě hlídal, aby se dovnitř dostali jen zvaní a stálí a oblíbení hosté - no prostě nevídané chování.

No a co jsme viděli? Našlapaný podnik, opravdickou hollywoodskou frontu venku a hromadu lovkyní boháčů v akci, Lenkou Vacvalovou (25) počínaje, Julinkou Zugarovou pokračujíc (pamatujete, jak jejími bradavkami eXtra.cz před necelými dvěma lety startovalo) a ministryní zlatokopectví Dominikou Mesarošovou (29) konče.

A taky tam byla Agáta Hanychová, provdaná Prachařová a jednou zase jistě Hanychová. Ano, ta Agáta, kterou výhledově zvažujeme, že jako bývalou kolegyni vezmeme na milost, i když nás proklela v rádiu ve slepé důvěře, že jí lžeme, že je Prachař (31) sebestředné ťululum bez špetky sebereflexe.

Prostě ten mejdan byl v pořádku ne proto, že ten fajn podnik sídlí deset metrů od nás nebo kvůli desítce za tento článek, ale prostě proto, že byl v pořádku, tečka!

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy