Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rytmus promluvil o snovém bytě v Dubaji: Je za tím osudové setkání

Dubaj si zamilovali.
Zdroj: se souhlasem Jasmina Alagič
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Známý rapper Patrik “Rytmus” Vrbovský (45) a Jasmina Alagič (32) se nedávno pochlubili radostnou novinkou. Splnili si sen a pořídili si nemovitost ve Spojených arabských emirátech! Bylo to však naprosto spontánní rozhodnutí, jak sám Rytmus přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz. Původní myšlenky měli úplně jiné. Manželé si chtěli pořídit byt na Slovensku, ale v souvislosti s válkou na sousední Ukrajině změnili plán. 

Rapper Patrik “Rytmus” Vrbovský a jeho manželka Jasmina Alagič se koncem března letošního roku pochlubili novým bydlením. Splnili si sen a pořídili si byt v Dubaji.

Koupi nemovitosti v luxusní lokalitě ale původně vůbec neplánovali. Rozhodnutí učinili spontánně během jejich dovolené.

Rytmus: Místo pokoje v hotelu rovnou byt

Bral jsem to tak, že se mi tam líbí. Šli jsme tam náhodně, spontánně. Spontánně jedete na dovolenou a skončí to tak, že si koupíte ne jen hotel na noc,” směje se Rytmus.

“Když jsme tam s rodinou byli, tak se nám tam strašně líbilo. Po všech stránkách, ať už zábava, nebo kulturní vyžití, i morálka lidí,” říká rapper, který se do Dubaje i se svojí rodinou vrací opakovaně.

Rytmus: Byt v Dubaji

“Potkali jsme asi osudové lidi. První den jsme potkali lidi, kteří říkali, že tu koupili byt. Druhý den jsme potkali další a říkali to stejný. Já jsem si říkal, to už nemyslíte vážně, a kde? Kolik to stojí? Kdo ti to doporučil? Třetí den jsem potkal taky člověka, který říkal, že si tam něco koupil,” rozpovídal se.

“Tak jsem se potkal s člověkem, který to prodává, zjistil jsem si recenze, jaký je. Dal nám asi pět nabídek a byla to nabídka, která se neodmítá,” sdělil Rytmus v rozhovoru pro eXtra.cz.

S Jasminou původně chtěli pořídit nemovitost na Slovensku, ale v souvislosti se vzniklými událostmi na sousední Ukrajině změnili plány.

“Měli jsme v plánu koupit si byt i na Slovensku, ale tím, jak přišla válka a byla nejistota a mediální strach, třeba i jak materiály šly nahoru. Měl jsem pocit, že nejsou ideální podmínky na to teď kupovat byt na Slovensku,” prozradil.

Pro Rytmuse bylo pořízení bytu v nemovitosti jeden ze splněných snů, ale jak sám říká, není vše, jak se zdá. I pro něj za tím stojí roky práce. “Makáme, není to zadarmo,” uzavřel.

Zápas s Molochem

A makat teď Rytmus rozhodně musí. Čeká ho totiž zápas s Vlavo Molochem, který ho k duelu sám vyzval na svém Instagramu. Zajímavý boxerský souboj se uskuteční již 3.6. 2022 pod organizací Fight Night Challenge, v NTC aréně v Bratislavě. Galavečer nabídne ale mnoho dalších zajímavých zápasů!

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy