Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Rytmus přišel o hodně! Dara ukázala ženskost jako nikdy předtím

+ Dalších 28 fotografií
Dara Rolins (45) se snaží zapomenout na zraňující slova svého expřítele Rytmuse (41), se kterým strávila sedm dlouhých let. Ten momentálně prožívá vztah s moderátorkou Jasminou Alagič (29) a dává hlasitě najevo, že je to poprvé, co prožívá pravou lásku, což Daru pochopitelně mrzí.

„To, kdy a kde jsme se poprvé setkali a jak to mezi námi začalo, si nechám pro sebe. Bylo to ale to nejsilnější, co jsem v životě zažil,“ prohlásil nedávno o své partnerce Jasmině Alagič rapper Rytmus.

Slova to byla bolestivá především pro Daru Rolins, se kterou drsňák žil sedm let. „To, že jsem ho přestala milovat a rozešla se s ním, přece logicky nasvědčuje tomu, že na jeho lásku nežárlím a z celého srdce mu jí přeji plnou náruč. Mě nemrzí, že zas miluje. Mrzí mě jen to, když svůj nový vztah prezentuje tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé právě teď,“ doplnila Dara.

Pár je ale nadále spolu a už se netají tím, co cítí. Každý z dvojice má zřejmě to, po čem prahl. Pokud si někdo myslí, že je snadné Daře diktovat co, kde a jak, je na omylu. Zrovna se nechala vyfotografovat na snímcích z dovolené s dcerou Laurou, která jí vybrala hadí plavky, jak zpěvačka zmínila.

Mohlo by vás zajímat

Další články