Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Rytmus poslal dojemný vzkaz svému synovi: Sanel bude za tato slova jednou vděčný

Rytmus poslal dojemný vzkaz svému synovi: Sanel bude za tato slova jednou vděčný
Zdroj: archiv Rytmuse a Jasminy Alagič, Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
rodina
Rytmus (43) pokračuje ve vzorném plnění otcovské role a rozdává synovi rady do života. V devíti měsících si z nich těžko něco vezme, ale jednoho dne se budou Sanelovi hodit.

"Nezapomeň, syne můj, že na svoje plody práce má každý právo," napsal Rytmus na Instagram. "Vzor, směr, otcovy jednoduché rovnice," dodal rapper, ze kterého je už téměř rok milující tatínek.

Vcelku jednoduchá poučka dojala většinu jeho fanoušků. Ti Rytmusovi vysekli upřímnou poklonu!

"Vzorný otec, předává to, čeho se jemu samotnému z otcovy strany nedostalo. Skvělé," napsal jeden z nich. "Patriku, jsi super," přitakal další.

Rok od svatby

Rytmus o víkendu s manželkou Jasminou Alagič (30) slavil první výročí svatby. Ani při této příležitosti nebyla o dojetí nouze.

"Před rokem jsem se začala podepisovat Vrbovská. Před rokem jsem věděla, že svůj život chci spojit s tím tvým. Před rokem jsme propojili tvoji rodinu s mojí, a tak získali jednu obrovskou, kterou neuvěřitelně miluji. Dnes už nejsi jen můj muž, ale i táta našeho syna. Vidím, co všechno pro tebe znamenáme, a neexistuje nic na světě, co moji duši naplní víc než vědomí, že jste tu. Miluji tě, lásko mého života, a pamatuj si, že v mém srdci vždy najdeš domov," rozepsala se na sociální síti moderátorka SuperStar 2018

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy