Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rytmus poprvé ukázal tvář malého Sanela: Dřív jsem si užíval, ale to se nedá porovnat

Rytmus poprvé ukázal tvář malého Sanela: Dřív jsem si užíval, ale to se nedá porovnat
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Rozněžnělý rapper
Rytmus (42) se po narození prvního syna ocitl doslova v sedmém nebi. Kdysi drsný rapper cukruje na Instagramu víc než novopečená maminka Jasmina Alagič (30). Nenechá si ujít jakoukoliv příležitost, kdy se může malým Sanelem pochlubit. Manželku i chlapečka už si navíc přivezl domů.

V noci na úterý si Rytmus (42) přivezl Jasminu Alagič (30) a vytouženého syna Sanela domů. Z porodnice odjížděli za tmy, aby si jich nikdo nevšiml. Areál byl totiž už od pátku v obležení dychtivých fotografů.

Těm ale slavná rodinka mohla klidně zapózovat, protože Rytmus stejně syna fotí několikrát denně. "Ještě před pár dny jsem si nedovedl představit, že s mým synáčkem budu usínat v našem domě, a je to tady. Řeknu vám to takhle, dlouho jsem si užíval, cestoval, plnil sny, ale tohle se nedá porovnat s ničím. Mít dítě z lásky je dar," raduje se na Instagramu.

Jasmina vystavuje prvorozeného syna na sociálních sítích o poznání méně. Nepochybujeme však, že si první chvilky s uzlíčkem štěstí užívá stejně jako Rytmus.

„Toto nemůžu a nechci s vámi neprocítit: jsem máma! Sanel je s námi a jaké to je? Až to budu moct vyjádřit slovy, určitě vám o tom povím, zatím se to nedá. Bože, děkujeme,“ nechala se ještě z porodnice slyšet Jasmina.

Související články

Další články