Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rytmus poprvé poodhalil tvář svého synka Sanela (2). Oči má po mamince, píší lidé

Rytmus společně s partnerkou Jasminou.
Zdroj: Profimedia
Potomek

Malému Sanelovi jsou sice už dva roky, ale veřejnost jeho podobu nezná. Rodiče Patrik Vrbovský alias Rytmus (44) a jeho manželka Jasmina Alagič (32) totiž jeho tvář skrývají před celým světem. Jenže zdá se, že tomu je nyní konec. Na Instagramu Rytmus poodhalil jeho obličej.

Rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus se svou manželkou Jasminou Alagič skrývali tvář jejich syna Sanela dva roky. Možná je už ale toto skrývání přestalo bavit, a proto mohli sledující zcela poprvé spatřit alespoň část obličeje jejich roztomilého synka.

Rytmus vzal Sanela do kadeřnictví a při té příležitosti si ho i vyfotil a přidal na sociální sítě. „Balkan frajeris,” napsal k fotografii, pod níž se ihned začaly objevovat pochvalné komentáře. „Oči má po mamce,” zněl jeden z mnoha komentářů.

Vypadal jako opička

Manželka Jasmina Alagič před časem přiznala v Show Jana Krause, proč svého syna nechce dávat na sociální sítě. „Jeho tvář není tím, co bych chtěla mít na svém Instagramu,” prozradila. Dodala, že si navíc musela na jeho tvář po narození zvykat. „Bude to znát divně, ale byl jako takové zvířátko. Skoro mi připomínal opičku. A ještě k tomu byl strašně chlupatý,” nechala se slyšet Jasmina.

Kromě toho si pár také chtěl zachovat určité soukromí, proto přidávali svého syna vždy zezadu, aby mu nebylo vidět do obličeje.

Související články

Další články