Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rytmus pokřtí nové album a rád vám ukáže svůj vitamin €! Cash, jak má být!

Tenhle vitamin € potřebujeme úplně všichni!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Největší rapová legenda celého Česka a Slovenska vydává nové album. Rytmus slaví deset let na své sólové dráze a chce své fanoušky nakopnout, aby si plnili své sny! Jaká byla jeho cesta?

Drsný rapper s křehkou duší Patrik Rytmus Vrbovský (39) je jeden z nejaktivnějších lidí v česko-slovenském šoubyznysu. Již tento měsíc vyjde na světlo světa jeho nové album “Krstný Otec” neboli Kmotr.

Patrik velice rád motivuje své fanoušky, ale i hatery, které má na svých sociálních sítích. Jeho největším posláním, které podle sebe má, je motivace pro všechny.

“1996, v tom roce jsem měl nulu na účtě, protože jsem žádný účet ani neměl. Byl jsem asi tak třikrát ve studiu a věděl jsem, že to je přesně to, čím se chci živit. Nevěděl jsem o životě nic, ale věděl jsem, co mě naplňuje a co mě dělá šťastným. Smáli se mi, že mi hrabe. Dnes se chtějí smát se mnou. Jestli to bylo těžké? Bylo, ale to je na tom to nejkrásnější, protože jak toto všechno zažiješ, tak tě máloco zlomí. Ponaučení? I ten největší chudák bez koruny a podpory si může splnit sen, jaký jen chce. Prostě může!” svěřil se Patrik Rytmus Vrbovský.

I přes své neustálé pracovní nasazení si Rytmus dokáže najít čas na svojí lásku a partnerku Daru Rolins (43). Nedávno oslavili už páté výročí vztahu a stále působí zamilovaně a spokojeně. Jejich pojetí romantické večeře najdete v naší fotogalerii.

A pokud vás to pořád dostatečně nemotivovalo na to si plnit své sny, mrkněte na fotku s velmi tučnou hotovostí, kterou Patrik drží ve své dlani! “Vitamin €,” jak říká Rytmus. To už nakopne fakt každého!

Související články

Další články