Slovenský rapper Rytmus (41) se rozhodl, že nebude ztrácet čas a občas fanouškům připomíná spíše zamilovaného náctiletého hošíka než dospělého čtyřicátníka. Téměř ihned po rozchodu se zpěvačkou Darou Rolins ohlásil nový vztah s Jasminou Alagič, která se hlavně zviditelnila jako moderátorka SuperStar 2018.

Již před nějakou dobou se Dara (45) a Rytmus přestali sledovat na sociálních sítích a vypadalo to na poslední tečku v jejich vztahu. I když si ve vyjádření o rozchodu slibovali přátelství, poté, co se definitivně odstěhoval a Dara rappera vyplatila z domu, byl všem slibům konec.

I když se zdá, že Dara je po rozchodu zcela v pohodě a na Patrikovo dětinské chování nereaguje, rapper nepřestává překvapovat. Poté, co Daru „odsledoval“ na Instagramu teď dokonce smazal veškeré fotografie se svojí láskou a také jejich společné vyjádření o rozchodu, které oba sdíleli na svých profilech.

Je tohle opravdu dospělé chování? Nebo se Patrik zamiloval tak moc, že můžeme očekávat žádost o ruku nebo dokonce miminko s Jasminou Alagič?