Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rytmus pálí všechny mosty: Daru Rolins jediným gestem vymazal ze života!

+ Dalších 27 fotografií
I když si slibovali kamarádství, jejích kdysi idylický vztah je dnes na bodě mrazu, pokud se to pořád dá nazvat vztahem. Rapper Patrik "Rytmus" Vrbovský (41) se rozhodl zcela zapomenout na hezkých sedm let se zpěvačkou Darou Rolins (45) a spálit všechny mosty. Proč to ale dělá?

Slovenský rapper Rytmus (41) se rozhodl, že nebude ztrácet čas a občas fanouškům připomíná spíše zamilovaného náctiletého hošíka než dospělého čtyřicátníka. Téměř ihned po rozchodu se zpěvačkou Darou Rolins ohlásil nový vztah s Jasminou Alagič, která se hlavně zviditelnila jako moderátorka SuperStar 2018.

Již před nějakou dobou se Dara (45) a Rytmus přestali sledovat na sociálních sítích a vypadalo to na poslední tečku v jejich vztahu. I když si ve vyjádření o rozchodu slibovali přátelství, poté, co se definitivně odstěhoval a Dara rappera vyplatila z domu, byl všem slibům konec.

I když se zdá, že Dara je po rozchodu zcela v pohodě a na Patrikovo dětinské chování nereaguje, rapper nepřestává překvapovat. Poté, co Daru „odsledoval“ na Instagramu teď dokonce smazal veškeré fotografie se svojí láskou a také jejich společné vyjádření o rozchodu, které oba sdíleli na svých profilech.

Je tohle opravdu dospělé chování? Nebo se Patrik zamiloval tak moc, že můžeme očekávat žádost o ruku nebo dokonce miminko s Jasminou Alagič?

Mohlo by vás zajímat

Další články