Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Rytmus, nejkrutopřísnější raper všech „sídlisek“, bude mít film. Taky se nemůžete dočkat?

Rytmus je prostě drsný kluk.
Příští měsíc, konkrétně 20. srpna, bude Česká i Slovenská republika přítomna významnému milníku světové kinematografie. Do kin totiž vstoupí nový autobiografický film rapera Patrika "Rytmuse" Vrbovského, na který již od jeho oznámení netrpělivě čekají nejméně tři lidé, včetně Patrika samotného. Očekávají se tedy rekordní tržby, ze kterých se i Mirka Spáčilová posadí na zadek, protože Patrik si za své "ťažko zarobené peniaze" z národních hudebních klenotů typu "čo ti jebe, čo ti jebe, na gebulu ti to jebe" zakoupí v den premiéry všechny lístky po celé zemi.

Umožnit slovutnému raperovi natočit vlastní dokument byl krok zcela vítaný a především logický, protože všichni jeho kolegové z branže již vlastní dokumentární film dávno mají; namátkou Mahátma Gándhí se svým stejnojmenným dokumentem z roku 1982, případně také Ježíš Kristus, který za sebou jako úspěšnější umělec má již vícero dokumentárních cy­klů.

Film s dechberoucím názvem RYTMUS: Sídliskový sen bude popisovat Patrikův život od jeho nepříznivých počátků, kdy žral hlínu a kamení, až po jeho raketový nástup na piedestal popkulturní tvorby.

Jak na propagačních stránkách dokumentu deklaruje samotná Livia Šulajová, matka (!) a novinárka, o jejíž existenci sice slyšíte prvně, ale to nijak nezpochybňuje nezaujatost a fundovanost jejího tvrzení, tak tento film by měli „vidieť nielen deti, ktoré nevedia, ako prežiť svoj život, ale aj ich rodičia a pedagogickí a sociálni pracovníci, ktorí hľadajú vzorový príklad“.

Na film o nejkrutohustějším raperovi všech dob, který chodí i vynášet odpadky s päťstotisíc eury ve značkových teplácích, protože co kdyby náhodou po cestě potkal Gucci obchod a chtěl si ho koupit, by tak měli chodit především nezvládnutelní spratci z rozvrácených ro­din.

Jelikož autor tohoto textu ukázkový spratek je, bude pro vás dokument o novodobém Ježíši netrpělivě vyhlížet, aby na něj mohl brzy přinést oslavnou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

Další články