Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rytmus na 8. výročí nepřestává útočit: Daro, jsi nemocná! Nech mě žít a někoho si najdi!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Rytmus (41) se chová, jako by pro něj Dara Rolins (45) nikdy neexistovala. Kdysi zamilovaný páreček by dnes slavil osmé výročí. Zpěvačka si ho připomněla dojemnou fotkou a vzkazem. Na to má rapper, který už půl roku randí s moderátorkou Jasminou Alagič (29), poslal drsný vzkaz! Tohle nikdo nečekal a Rytmus raději vypnul komentáře.

Rytmus smazal všechny důkazy o sedmi letech společného života s Darou Rolins (45). Je jen on a Jasmina Alagič a přes to nejede vlak. Zpěvačka ale nezapomíná, a přestože jsou už téměř rok od sebe, poslala Rytmusovi dojemný vzkaz na výročí, které by dnes slavili. „8. říjen byl, je a vždy bude. A i když jsou karty dnes rozdané jinak, tak vím, že tomuto dni a písničce věnuji zvýšenou pozornost,“ píše.

Zpěvačka tak zmínila romantický song, který pro ni jako dárek k jejich tehdy prvnímu výročí Rytmus nazpíval a před nějakou dobou ho z nepochopitelných důvodů smazal. Jenže rapper to dnes s výročím stejně jako jeho expřítelkyně rozhodně nevidí.

Zatímco se Dara dojímá a vzpomíná, Rytmus ji poslal drsný vzkaz nad kterým lidé kroutí hlavou. Rapper dokonce vypnul komentáře, a tím jen potvrdil své dětinské chování.** „Daro, k čemu to je? Moc tě prosím, nech nás už žít s Jasminou naši lásku. V lednu jsme se rozešli a je říjen. To je devět měsíců! Dopřej nám štěstí, stejně jako i my ho do přejeme tobě, a nevracej se do minulosti. Co od nás chceš? To si máme každý rok pouštět písničku 8. október, a prohlížet si naše společné fotografie? Nevěřím že bys tohle dělala, kdybys měla nového partnera.Je to choré! K čemu ta fotografie s malou Lolou? Jaký je tvůj cíl? Proč hraješ na city osamělým matkám? Vždyť si žijme naše krásné životy a neřešme něco co už není. Přeji ti lásku a pokoj,“** napsal Rytmus jako odpověď na vzpomínkoví post Dary Rolins.

Související články

Další články