Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Rytmus může jedině litovat, vzkazují fanoušci! Dara zahájila plavkovou sezonu ve velkém stylu

+ Dalších 45 fotografií
Popová zpěvačka Dara Rolins (45) už zahájila plavkovou sezónu, a to ve velkém. Ukázala svoje nádherné tělo, které ještě donedávna patřilo rapperu Rytmusovi, kterému teď fanoušci posílají drsné vzkazy.

Že je slovenská zpěvačka Dara Rolins (45), která žije už léta v Česku, jednou z nejpůvabnějších žen v šoubyznysu, to není žádná novinka. Sexy blondýnka jen nedávno prošla rozchodem, ale rozhodně se neutápí v depresích a nadále srší pozitivní energií.

Léto už je za rohem a příjemné počasí si ve svém volnu rozhodla užít i Dara. Na svém profilu zveřejnila fotografii v plavkách, kterou lidé nadšeně lajkovali a komentovali. Našlo se ovšem i pár jedinců, kteří tuhle sexy fotku kritizovali či dokonce do toho tahali ex přítele Rytmuse (41).

„Rytmus může jen litovat,“ napsal jeden ze sledujících, který tím zřejmě naznačoval, že se rapper rozešel s tak nádhernou ženou, jako je Dara. To nemění nic na tom, že jejich rozchod rozhodně nebyl podnícen vzhledem či jiným podobným faktorem.

Dara byla, je a vždy bude nádhernou ženou a matkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články