Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Rytmus musí litovat: Dara Rolins vystavila na dovolené své dokonalé křivky

Dara Rolins má výstavní tělo.
+ Dalších 88 fotografií
Dara Rolins (45) se snaží zapomenout na zraňující slova svého expřítele Rytmuse (41), se kterým strávila sedm dlouhých let. Ten momentálně prožívá vztah s moderátorkou Jasminou Alagič (29) a dává hlasitě najevo, že je to poprvé, co prožívá pravou lásku, což Daru pochopitelně mrzí.

„To, kdy a kde jsme se poprvé setkali a jak to mezi námi začalo, si nechám pro sebe. Bylo to ale to nejsilnější, co jsem v životě zažil,“ prohlásil nedávno o své partnerce Jasmině Alagič rapper Rytmus. Slova to byla bolestivá především pro Daru Rolins, se kterou drsňák žil sedm let.

„To, že jsem ho přestala milovat a rozešla se s ním, přece logicky nasvědčuje tomu, že na jeho lásku nežárlím a z celého srdce mu ji přeji plnou náruč. Mě nemrzí, že zas miluje. Mrzí mě jen to, když svůj nový vztah prezentuje tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé právě teď," uvedla nedávno Dara a přiznala, že ji to mrzí, když s ním žila takovou dobu.

Svoji křehkou duši si nyní odletěla léčit do Spojených arabských emirátů, kde vystavuje své sexy tělo jen v titěrných plavečkách. Tamní muži musí být u vytržení. Zpěvačka je ale u moře především mámou, protože s sebou nezapomněla vzít i svoji dceru Lolu.

„Máme se tu krásně. Naše dny ubíhají přesně tím tempem, které mají volné dny mít. Děláme jen to, co se nám chce,“ napsala Dara mimo jiné na svém Instagramu. Doufáme, že až slovenská kráska přijede, bude už jen v dobré náladě.

Mohlo by vás zajímat

Další články