Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Rytmus míří zpět do ringu: Věřím, že si jdu pro výhru. Utýrám ho!

Na Fight Night Challenge 2 se v ringu opět objeví i Rytmus.
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 5 fotografií
Boxerský duel

Patrik “Rytmus” Vrbovský (45) opět míří do ringu. Není to krok do neznáma, moc dobře ví, co dělá. Pár zápasů na svém kontě má a ví, co ho čeká. Utkal se s rapperem Marpem, ale postavil se i proti ostřílenému zápasníkovi Gáboru Borárosovi. Rapper předvedl skvělé výkony, které mu ale ani jednou na vítězství nestačily. Teď to hodlá změnit! “Utýrám ho,” řekl v rozhovoru pro eXtra.cz.

Známý rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus se bojovým sportům věnuje již pět let.

Střihl si zápas s Marpem, ale do ringu nastoupil i proti již ostřílenému zápasníkovi Gáboru Borárosovi. I když Rytmus předvedl skvělé výkony, za které ho lidé velmi obdivovali, na výhru mu ani jednou nestačily.

I přes neúspěchy, které by mnohé odradily, rapper kývl na další výzvu. Už 3.6. 2022 ho čeká další boxerský duel. Tentokrát se postaví proti dalšímu zástupci rapové scény, méně známému Vlavo Molochovi.

Rytmus: Jdu si pro výhru

Rytmus hodlá svou bilanci otočit a jde si pro výhru!

“Teď určitě ano, protože ty zápasy, které jsem měl, tam se ode mě neočekávalo, že zbiju sportovce, kteří to dělají celý život. To jsem samozřejmě věděl, bylo to spíše takový, že jsem natrénoval, abych dokázal držet jejich tempo a byl stále v té hře. Abych tam měl nějaké světlé momenty, řekl v rozhovoru pro eXtra.cz Rytmus.

“Samozřejmě nikdo neočekával, že do toho půjde týpek, který si ve čtyřiceti řekne, že začne boxovat, brali jsme to jako challenge. Ale teď si jdu pro výhru, on není sportovec. Proto jsem to vzal, abych to ukázal,” dodal.

Rytmus: Dělám to pro lidi

Denis Domracký aka Vlavo Moloch si o zápas řekl sám. Několikrát Rytmuse veřejně vyzval na svém Instagramu. Ten na výzvu nakonec kývl.

“Když mě vyzýval asi dvakrát, dal jsem několikrát anketu na Instagram, zda to lidi chtějí vidět. Asi bych mohl říct, že to dělám pro lidi, neberu to jako nějaký speciální moment v mým životě. Beru to jako součást přípravy,” prozradil Rytmus své plány do budoucna. Zápasem s Molochem to totiž nekončí.

Rapper má v hledáčku ještě jedno jméno, s kým by se chtěl utkat, zatím si ho ale nechává pro sebe. “Právě toto beru jako součást plánu, že se postavím i s nesportovcem,” dodal.

Rytmus je momentálně připravený jako nikdy. Jde si pro jasnou výhru a uznává, že to nejtěžší má za sebou.

Rytmus: Nic víc než fight s Gáborem pro mě neexistuje

Rapper se s nikým neradil, zda má fight přijmout. Chodím na tréninky a vím, že momentálně jsem na úrovni, že ten fight si dát mohu. Dal jsem si fight s Gáborem, pro mě už nic víc neexistuje. To je pro mě úplně jako nejvyšší hrot. Beru to tak, že si nemusím chodit pro rady, ale už si spíš vybírám. Vybral jsem si na základě té ankety. Kdyby lidi odpovídali, ať to nedělám, tak ten zápas nevezmu. Utýrám ho,” věří si.

Zajímavý boxerský duel se uskuteční již 3.6. 2022 pod organizací Fight Night Challenge, v NTC aréně v Bratislavě. Galavečer nabídne ale mnoho dalších zajímavých zápasů!

Proti sobě se postaví třeba také ikony rapové scény Separ a Majk Spirit, ale po delší době se opět ukáže i Attila Végh.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy