Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rytmus machruje na Facebooku kešem, ale v servisu dlužil půl roku: Víme všechno!

Rytmus to nemá se srnami lehké.
Zdroj: Profimedia

Rapper Rytmus je muž dvou tváří.

Na Facebooku spílá zhovadilým novinářům, kteří spekulují o jeho dočasné platební neschopnosti a falešným a vypůjčeným serepetičkám, a postuje fotografie, na kterých jsou šperky a statisíce eur v hotovosti.

Zatímco košická sídliště mají o čem mluvit, v pražském autoservisu ve Vysočanech se až tak nepobavili. „Patrik tam dlužil od října přes čtvrt milionu za tu ránu s bentley, jak sundal tu srnu, neměl havarijní pojištění, dělali mu celej předek a to měl ještě od vedení slevu na ksicht,“ řekl nám obvykle mimořádně dobře informovaný zdroj z okolí krále slovenské ulice a teenagerů.

„Zaplatil to až minulej tejden, jak se objevily ty články,“ dodává ještě informaci, kterou eXtra.cz potvrdily dokonce další dva zdroje. V Rytmusově okolí je věc zřejmě terčem všeobecného obveselení.

Rapper totiž měl auto v servisu nechat delší dobu, než je zdrávo, a to právě proto, že jaksi nebylo košer jej vyzvedávat s prázdnou kapsou.

V servisu firmy Advantage Cars, který je známý péčí o luxusní klientelu a celebrity, se s námi vůbec nebavili: „Nezlobte se, ale to nemyslíte vážně,“ sdělili nám a hned se rozloučili.

Související články

Další články