Zpěvačka Dara Rolins (44) už je ve věku, kdy většina žen raději zakrývá, co se jen dá. Tohle ale není ani zdaleka případ krásné Dary. Slovenská sexy diva má totiž tělo jako kámen a těžko na něm můžete najít byť sebemenší faldík.

Proto není žádným překvapením, že zpěvačka své sociální sítě zásobuje pěkně peprnými fotkami, na kterých se nestydí ukázat své tělo v plné kráse. Pak nastanou i chvíle, kdy Dara jakoby nevědomky ukáže i své bradavky… ona to nikdy nebyla žádná velká stydlivka a především své pěkně udělané silikony ukazuje moc ráda.

Nicméně nejsou to jen prsa, kterými dokáže u svých fanoušků probudit divoké představy. Dara totiž na svůj Instagram sdílela fotku, na které má opravdu hodně dlouhý jazýček.

“Majte po certoch dobru stredu…,” napsala ke své sexy fotce v bílém body, pod kterým se doslova derou ven její bujná ňadra.

Dara tímto komentářem doslova odzbrojila své fanoušky, až ji někteří začínali přiřazovat k filmu Anděl s ďáblem v těle, ve kterém si hlavní roli zahrála další slovenská krasavice Zdena Studenková Ta však už tak ďábelsky dlouhý jazýček nepředvedla…