Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rytmus je s moderátorkou SuperStar spokojený. Dary kamarád se dočkal odpustku

Rytmus je spokojený s Jasminou. David Bisek tak může být v klidu.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Nedávný rozchod hvězdného páru otřásl českým i slovenským šoubyznysem. Nikdo nevěřil, že tyto dvě hrdličky snad někdy půjdou od sebe. Ihned po rozchodu vyplouvaly informace o údajných partnerech Dary Rolins (45). Blízkým kamarádem jí měl být také zpěvák David Bisek. Ten o Daře vždy mluvil moc hezky. Ale Rytmus zůstával vždy v klidu.

Daru Rolins (45) rozchod hodně bolel, Rytmus zůstával v klidu. A ledově klidný byl, i když se objevily informace o slovenském modelovi Davidu Meszarosovi a nebo o českém zpěvákovi Davidu Biskovi (30). Je totiž možné, že už v té době měl Rytmus pletky s moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič.

Proto ani nepřekvapí, že Rytmus zřejmě bere Davida Biska jako kámoše. Na snímku, který se objevil na Facebooku, vypadají oba dost v pohodě. Problémy kolem Dary Rolins jsou prostě už pryč. David byl dokonce Rytmuse podpořit, když měl koncert v Praze. "

„Poznali jsme se před šesti lety v Hlase, tehdy to bylo intenzivní,“ říká David. Rytmusův koncert ho dostal. „To byla totální Amerika,“ uvedl David.

Související články

Další články