Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Rytmus dohnal manželku k slzám: Proč Jasmina Alagič propukla v pláč?

Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Láska
Slovenský rapper Rytmus (42) dohnal k slzám manželku Jasminu Alagič (30). Dojemnou chvilku zaznamenali i fanoušci, kteří se tím pochlubili na sociální síti. Co Rytmus udělal?

Patrik Vrbovský alias Rytmus rozplakal jeho milovanou manželku Jasminu Alagič. Během koncertu zazpíval písničku, kterou věnoval nedávno narozenému synovi, kterého pojmenovali Sanel.

Jasmina se koncertu účastnila také a když se po stadionu, kde se koncert konal, rozezněla písnička o Sanelovi, Alagič neudržela slzy. Za Rytmusem se objevila i projekce, na které byla vyobrazená tříčlenná rodinka pohromadě. Manželku slovenského rappera to naprosto odrovnalo.

I fanoušci zaznamenali její slzy dojetí a neváhali se s tím pochlubit na sociální síti. „Kolikrát mi ještě zastavíš srdce? A naplníš v jeden moment tak, že mám pocit, že praskne štěstím, láskou a hrdostí,“ rozplývala se Alagič na Instagramu.

Rytmus krom toho, že dojal manželku, se na sociální síti konečně pochlubil fotkou se synem, která není polepená reklamou. Fotku s malým Sanelem naleznete ve fotogalerii, stejně tak jako záběry z koncertu a plačící Jasminu.

Související články

Další články