Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Rytmus chce Daru Rolins zadupat do země: Zasadil jí definitivní ránu!

Tohle Rytmus už vážně přehnal!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 43 fotografií
On z toho snad nevyroste! Rytmus (41) po rozchodu s Darou Rolins (45) nabyl dojmu, že musí sedm společných let vymazat z povrchu zemského. Začalo to nenápadným mazáním fotek, pak to přerostlo v otevřené útoky a teď už se slovenský rapper neštítil ani té nejhorší podpásovky!

Není novinka, že se Rytmus chová jako malé dítě. Podle mnohých kritiků se tak ostatně chová celý život, v uplynulých měsících to ale zesílilo do neúnosných rozměrů.

Slovenský rapper má totiž vytrvalou potřebu do všech světových stran křičet, že s Darou Rolins sedm let trpěl, zatímco Jasmina Alagič teď zaplnila díru v jeho bolavém srdíčku. Dřív se Rytmusovi smáli za to, že lidem neustále cpe do obličeje peníze a luxus, jímž se obklopuje. Je ale nutno podotknout, že to bylo mnohem méně otravné.

Zpěvačku sice Rytmusovo trapné chování zamrzelo, ale rozhodně se nehroutí. „Trošku mě mrzí, že se nám nepovedlo zůstat v kontaktu jako přátelé, ale zase nejsme nějak rozhádaní. Mám pocit, že mě chce vymazat ze svého života. Svým způsobem je to pro mě bolestivé, na druhou stranu se z toho nehroutím. Koneckonců jsem to byla já, kdo ohlásil rozchod. Já jsem se rozešla s ním, on mě neopustil,“ řekla Rolins pro web pluska.sk.

Těžko říct, co poví Dara na Rytmusův poslední krok. Z kanálu na YouTube totiž nechal smazat zamilovanou písničku 8. október, kterou věnoval Daře k prvnímu výročí jejich vztahu. Skladba zkrátka zmizela z povrchu zemského. Rolins si ale pravděpodobně už jen poklepe na čelo!

Mohlo by vás zajímat

Další články