Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Rytmus a mr*ky: Rapper vzal těhotnou Jasminu k moři a posílá odtud DIVNÉ VZKAZY

Zdroj: Instagram
+ Dalších 40 fotografií
To je síla
Moderátorka Jasmina Alagič (29) si užívá nejhezčí období svého života. Její přítel Patrik Vrbovský (42) vzal svou těhotnou krásku na Maledivy. Je to vlastně první dovolená ve třech, i když miminko se ještě ukrývá v bříšku. Rytmus si užívá dovolenou a stíhá útočit na novináře.

Jasmina Alagič se proslavila hlavně díky SuperStar, kde po boku Leoše Mareše (42) celou show moderovala. Následně ji do povědomí lidí dostal vztah s Rytmusem (41). Zamilovaná dvojice nedávno informovala fanoušky, že čekají miminko a že to bude chlapeček.

Rytmus a Alagič si nyní užívají krásnou dovolenou na Maledivách. Rytmus si ji zcela jistě zaslouží. Maká opravdu velmi tvrdě, alespoň to o sobě říká. Jasmina se nechala vyfotit hodně z dálky, aby fanoušci nemohli kritizovat vůbec nic.

A Rytmus střídá chvilky pohody s neklidem. Je velmi nervózní z toho, že jeho fotky se objevují v bulváru. Novinářům pak nadává do mr*ek. "Bulvárne mrdky vyplakávajú a nechcú pochopiť, prečo na naše spoločne fotky dávam popisky. Ani sa nečudujem, kedže takúto robotu môžu robiť iba odchovanci na odpadkoch. Konečne môžem využiť svoj vplyv. A ako hlas ludu si to uplne užívam. Až teraz cítim opodstatnenie a budem v tom pokračovať," uvedl negativně naladěný Rytmus.

Za chvíli se mu to v hlavě ale rozleželo a přidal vzkaz plný pokory. "Pane bože ďakujem ti, za tieto možnosti. Slubujem, že sa naďalej nebudem vyhovárať, sťažovať, ale makať, aby som si doprial. Slubujem, že nebudem mrhať časom a budem rozvíjať možnosti, ktoré si nám luďom dal. Ďakujem ti za vôlu, silu nevzdať sa a krásnu ženu - rodinu. Vážim si tento život," napsal Rytmus.

Související články

Další články