Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rytmus a Jasmina to berou hopem: Pompézní svatba bude za PÁR DNÍ, víme KDY!

Zdroj: archiv
+ Dalších 77 fotografií
JE TO TU
Rytmus (42) a Jasmina Alagič (29) se rozhodli, že se svatbou nebudou otálet. Místo zveřejnili téměř okamžitě, protože podle slov oblíbené moderátorky není třeba s tím dělat nesmyslné tajnosti. Svatba proběhne na místě zvaném Šimák Zámok Pezinok a my víme kdy!

Jasmina Alagič a Rytmus (42) nechtějí se svatbou dál otálet. Není také důvod. Jasmina je v pokročilém stádiu těhotenství a pár nechce nic podcenit. Proto se rozhodli, že své „ano“ si řeknou již tuto sobotu, a to na místě zvaném Šimák Zámok Pezinok.

Kouzelný zámeček si Jasmina okamžitě zamilovala a věděla, že na tomhle místě se chce vdávat. Jediné, s čím dělají zatím drahoty, jsou svatební šaty, ale to je pochopitelné. Před dnem D by nevěstu nikdo neměl vidět ve svatebním, protože to přináší smůlu.

Podle webu Pluska.sk si chce dvojice svůj den maximálně užít, a proto bude všechno probíhat pouze v kruhu rodinném a celý komplex bude hlídat ochranka. Tak snad všechno proběhne v pořádku, nic se nepokazí a oba si svůj velký den maximálně užijí.

Související články

Další články