Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rytmus a Jasmina se stali rodiči: Lidé malého Sanela nešetří, jmenuješ se jako mycí prostředek

+ Dalších 26 fotografií
nechutné komentáře
Moderátorka a modelka Jasmina Alagič (30) a rapper Rytmus (42) se stali hrdými rodiči. Jasmina přivedla na svět vymodleného syna, který dostal exotické jméno Sanel. Všichni lidé na sociálních sítích přejí malému Sanelovi hodně štěstí a lásky. Přesto se našli ale takoví, kteří se mu vyloženě vysmívají.

Jasmina Alagič a Rytmus (42) prožívají nejkrásnější období svého života. Konečně se jim narodil vymodlený syn, kterému dali neobvyklé jméno Shanel. Pár patří jednoznačně mezi nejsladovanější celebrity českého a slovenského šoubyznysu.

„Čekal jsem na tebe celý život, v mém podvědomí jsem tě nosil každý den,“ jásá slovenský rapper na Instagramu pod první fotkou svého krásné syna. Fanoušci na sociálních sítích se okamžitě začali rozplývat nad rozkošným miminkem.

Bohužel se našli i takoví, kteří si neodpustili naprosto nemístné řeči. „To je jméno jako pro čistící prostředek,“ zněl jeden z komentářů. „Ještě, že se nenarodila holčička. Protože tam by nastal lehký problém s ochrannou známkou. Sanel je výrobce splachovačů, toalet a van,“ narážel na jméno Rytmusova syna další komentující. A co myslíte vy? Není to už příliš?

Mohlo by vás zajímat

Další články