Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rytmus a Jasmina se stali rodiči: Lidé malého Sanela nešetří, jmenuješ se jako mycí prostředek

Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
nechutné komentáře
Moderátorka a modelka Jasmina Alagič (30) a rapper Rytmus (42) se stali hrdými rodiči. Jasmina přivedla na svět vymodleného syna, který dostal exotické jméno Sanel. Všichni lidé na sociálních sítích přejí malému Sanelovi hodně štěstí a lásky. Přesto se našli ale takoví, kteří se mu vyloženě vysmívají.

Jasmina Alagič a Rytmus (42) prožívají nejkrásnější období svého života. Konečně se jim narodil vymodlený syn, kterému dali neobvyklé jméno Shanel. Pár patří jednoznačně mezi nejsladovanější celebrity českého a slovenského šoubyznysu.

„Čekal jsem na tebe celý život, v mém podvědomí jsem tě nosil každý den,“ jásá slovenský rapper na Instagramu pod první fotkou svého krásné syna. Fanoušci na sociálních sítích se okamžitě začali rozplývat nad rozkošným miminkem.

Bohužel se našli i takoví, kteří si neodpustili naprosto nemístné řeči. "To je jméno jako pro čistící prostředek," zněl jeden z komentářů. "Ještě, že se nenarodila holčička. Protože tam by nastal lehký problém s ochrannou známkou. Sanel je výrobce splachovačů, toalet a van," narážel na jméno Rytmusova syna další komentující. A co myslíte vy? Není to už příliš?

Související články

Další články