Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Rytmus a Jasmina se bojí nákazy: Zabarikádovali se ve vile, pouští tam jen vyvolené

Zdroj: archiv Jasminy Alagič
+ Dalších 12 fotografií
koronavirus
Koronavirus zasahuje do života i slavným osobnostem. Dobrovolnou karanténu si nařídili i Rytmus (43) s Jasminou Alagič (30). Dvojice nechce riskovat nákazu, a tak se zabarikádovala za zdmi přepychové vily za Bratislavou. Bránu otevírají pouze nejbližším kamarádům.

Riskovat se nevyplatí a Jasmina Alagič to očividně dobře ví. Balkánská kráska zavelela a v dobrovolné karanténě se rázem ocitl i Rytmus a jejich sedmiměsíční syn Sanel Strach z koronaviru se nevyhýbá ani celebritám.

"Ne že bych byla panikářka, ale na druhou stranu se chci chovat zodpovědně," píše Jasmina na sociální síti. "V situaci, ve které jsme se ocitli, jsem se rozhodla, že se budeme setkávat jen v uzavřeném okruhu přátel a pouze doma," dodala moderátorka, která nechce ohrozit žádného ze svých blízkých.

Překvapivý souhlas

Fanoušci s rozhodnutím Jasminy souhlasí, půvabná maminka tak musela být docela překvapená. Často se setkává spíš s kritikou. "Kamarády je třeba si vybírat, rozhodla ses dobře. Doma to má taky svoje kouzlo," vzkázala jí Dana.

Koronavirus v Česku atakuje 100 nakažených, vláda kvůli rychlému šíření nákazy vyhlásila nouzový stav. Školy jsou zavřené, omezuje se i provoz restauračních zařízení nebo dopravy, zavřou se hranice s Německem a Rakouskem. Hranice uzavřelo i Slovensko, dostanou se tam jen lidé s pobytem.

Související články

Další články