Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Rytmus a Jasmina JSOU SVOJI: Hrdličky si řekly své „ano“! FOTO UVNITŘ

Rytmus a Jasmina JSOU SVOJI: Hrdličky si řekly své „ano“! FOTO UVNITŘ
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 104 fotografií
novomanželé
Je to konečně tady! Jasmina Alagič (29) a Patrik Vrbovský (42) alias Rytmus si řekli své „ano“. Romantický obřad proběhl za doprovodu ochranky na zámku v Pezinku, kam se sjely rodiny obou novomanželů a jejich nejbližší přátelé. Počasí nakonec vyšlo skvělé a obřad se tak konal na nádherném nádvoří.

Na nejkrásnější den ve svých životech se Jasmina Alagič a Rytmus dlouho připravovali a neponechali nic náhodě, všechny detaily svatby byly během necelého měsíce do puntíku zařízeny. Obřad navíc proběhl ve speciálním období, kdy hrdličky slavily mimo jiné i jeden rok společně strávených životů.

Svatba se konala v luxusních prostorách, kde novomanžele a jejich hosty nyní čeká vybrané menu a wellness. Na klidný průběh svatby dohlížela ochranka, která je na místě stále přítomna pro případ, že by bylo potřeba vyvést nezvané hosty.

Z krásné moderátorky, které se během pár týdnů narodí Rytmusovo miminko, je nyní Jasmina Alagič Vrbovská. Už dříve se totiž nechala slyšet, že příjmení po svém otci se nevzdá, ale chce nosit i to Patrikovo.

Na svatbě se sešla spousta hvězdných hostů, Anita Soul, která zpívala během obřadu, rapper Ego, který šel Rytmusovi za svědka, členové Kmeťoband, dermatoložka Alena Pallová a další. Na nádherné fotky se podívejte v galerii.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy