Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Rytmus a Jasmina Alagič slaví 2 roky od svatby: Pohádkové šaty stály stejně jako nové auto

Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský slaví dva roky od pohádkové svatby.
Zdroj: Se souhlasem J. Alagič / koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
galerie

Jedna z nejpůvabnějších slovenských moderátorek Jasmina Alagič (31) a její manžel, uznávaný rapper Patrik "Rytmus" Vrbovský (44), slaví dva roky od jejich velkolepé svatby, kde vynesla Jasmina královské šaty za statisíce. Připomeňte si nejen jejich pohádkovou svatbu, ale také momenty jejich velké lásky.

Slovenská moderátorka Jasmina Alagič a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus slaví 2. výročí pohádkové svatby. Byli oddáni pod širým nebem na zámku v Penzinku a hosté měli zakázáno vynášet jakékoliv snímky na veřejnost. A tak snímky později na svých sociálních sítích zveřejnili už novomanželé až pár dní po obřadu. "Můj milovaný manželi, miluji tě a děkuji bohu za tento moment," napsala tehdy Jasmina ke snímkům. Moderátorka přijala i příjmení a její celé jméno tedy zní Jasmina Alagič Vrbovská.

Byl to osud

Rytmus a Jasmina potvrdili svůj vztah v květnu roku 2018, dva měsíce po jeho rozchodu se zpěvačkou Darou Rolins, se kterou tvořili pár sedm let.

Po sedmi měsících vztahu požádal Patrik svou vyvolenou Jasminu na dovolené v Bosně o ruku a 18. května 2019 se vzali. V té době již nosila Jasmina pod srdcem jejich největší poklad, a to syna Sanela, kterého porodila 26. července roku 2019.

Svatební šaty za statisíce

Nejen velkolepá svatba, ale také pohádkové svatební šaty Jasminu Alagič vyšly na pořádný balík. Svatební šaty si nechala ušít u její kamarádky a uznávané módní návrhářky Jany Pištejové. "Svatební šaty Jasminky jsem navrhla do stylu, který ladí s prostorem svatby, interiérem. Proto to bude krásná sošná róba s majestátní sukní a štíhlým živůtkem," svěřila se tehdy sama návrhářka pro deník Nový čas.

Módní návrhářka také prozradila, že šaty šila z luxusního materiálu, vyšívaného tisíci drobných korálků, přičemž spotřeba tylů a hedvábí měla dosáhnout přibližně 40 metrů.

Dle Nového času se měla cena popůlnočních šatů vyšplhat k ceně 3000 eur, což je necelých 80 tisíc korun, a svatební šaty měly nevěstu vyjít na neskutečných 9000 eur, v přepoču necelých 230 tisíc. Celková cena šatů, které Jasmina vynesla, se mohla vyšplhat až k sumě 300 tisíc.

V galerii si připomeňte nejen pohádkovou svatbu a Jasmininy královské šaty, ale také snímky, ze kterých láska přímo křičí.Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy