Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rytmus a Jasmina Alagič se pochlubili prvními krůčky syna: Sanel roste jako z vody

Rytmus a Jasmina Alagič se pochlubili prvními krůčky syna: Sanel roste jako z vody
Zdroj: archiv Jasmina Alagič
+ Dalších 11 fotografií
Sanel
Krásná Jasmina Alagič (31) a její manžel Rytmus (43) se na sociální síti pochlubili radostnou zprávou. Jejich maličký syn Sanel už začíná chodit. Jak Jasmina, tak i Rytmus přidali rozkošné foto, kde je vidět, jak jejich právě roční syn už cupitá.

Není tomu dlouho, co Sanel oslavil svoje první narozeniny. Oslava probíhala skromně doma na zahradě u bazénu. Nyní se už jeho pyšní rodiče Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský alias Rytmus (43) chlubí, jak jejich maličký syn začíná chodit.

Jasmina s Rytmusem vyvezli syna na výlet do Vídně. Oba se pak na svých profilech pochlubili fotkou, kde drží maličkého Sanela za ruku. Na fotkách je krásně zachycený okamžik, jak Sanelovi skvěle jde chození. "Like a Boss," napsal si k fotce hrdý tatínek Rytmus. Jasmina k tomu svému dodala láskyplně: "Před pár dny jsem měla malé miminko a teď mám malého uličníka."

První krůčky má už Sanel za sebou. I fanoušci jsou z toho, jak chodí, v šoku. "Sanelek už je chlapák. To to uteklo a koukám, že už i chodí," komentovala jedna z fanynek. Jak skvěle mu chození šlo, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy