Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

RYTÍŘSKÉ GESTO Plekance! Toto vás dojme

+ Dalších 28 fotografií
NABÍDKA
Jaké je gesto Tomáše Plekance (35) k manželce Lucii Vondráčkové (38)? Co slavný hokejista nabídl?

Vztah už asi slepit nepůjde. Padlo mnoha zlých slov, která nejdou odvolat. Tomáš " má už sedm měsíců partnerku":https://www.extra.cz/…-sproste-lze.

Už se válčí o miliony a v poslední době nikdo nechtěl uhnout ani o píď.

Staronové bydlení

Jak se ale eXtra.cz dozvědělo, ze strany Tomáše Plekance přišla nabídka, která překvapila.

„Vyjádřil se, že pokud se s Lucií dohodne, nemá vůbec problém, aby dál užívala jeho byt na Kavčích horách,“ tvrdí naše ověřené zdroje. Jde o tu samou bytovou jednotku, kterou už Lucie dřív používala, když byla v Česku. A její adresu zná dobře třeba i Matěj Hádek.

Byt v hodnotě přes třicet milionů korun původně mohl být přímo Lucie.

Střídavka

Z prohlášení informátorů vyplývají dvě věci: Pleky je grand, protože by klidně mohl manželce sehnat mnohem levnější bydlení a bytu, na který má hodně špatné vzpomínky, se mohl klidně zbavit. A za druhé prý „Kavky“ Lucii nabízí proto, že počítá se střídavou péčí. Pokud je to pravda (situace se může každý den úplně otočit), může si Lucie oddechnout.

Nedávno Lucku Vondráčkovou (38) nepotěšilo, že v Kanadě prohrála soud, který rozhodoval o přesunu potomstva do Prahy. Teď se bojuje o to, jestli přiletí hned, nebo až po případné Plekyho výhře při odvolání.

Tomáš Plekanec se už na život v Česku připravil. Jak web eXtra.cz informoval jako první, s Lucií Šafářovou si pořídil luxusní mezonetový byt v centru pražských Dejvic.

Mohlo by vás zajímat

Další články