Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rytíř Jarda Jágr se zastal své lásky Dominiky: Ničí život není dokonalý

Zdroj: Profimedia.cz / Archiv Dominiky Branišové/koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
odhalení
Legendární hokejista Jaromír Jágr (49) svou půvabnou partnerku, modelku Dominiku Branišovou (27) již neskrývá. Prvním společným snímkem se pochlubil v den svých narozenin a stejně tak i jeho vyvolená se začala pravidelně věnovat sociálním sítím, kam přidává nejen snímky, kde vyniká její půvab, ale také mluví o životě. Nedávno se svěřila o tom, jak je život nedokonalý. Netrvalo dlouho a Jarda zareagoval k příspěvku slovy, že je v šoku, vedle koho se probouzí.

Je to již několik měsíců, co se vedle věčného hokejisty Jaromíra Jágra (49) začala objevovat nová partnerka, a to půvabná modelka a bývalá manažerka nočního klubu Dominika Branišová. Ta se po zveřejnění prvního společného snímku s Jágrem přestala skrývat před světem sociálních sítí a přidává jeden svůdný snímek za druhým.

Nedávno zveřejnila fotografii, na které se ukázala zcela nenalíčená, a připojila k ní svůj názor o životě a výchově.

"Jsem ráda, že jsem vyrostla v době, kdy Instagram ještě neexistoval. Zajímalo by mě, co se v dnešní době honí v hlavách 13letých holek, které zde vidí jen dokonalé obličeje, postavy, životy... Ale nikdo jim již neřekne, že je to jen iluze, že ničí život není dokonalý," svěřila se.

Rytíř Jarda Jágr

Netrvalo dlouho a pod příspěvkem ji začala osočovat jedna sledující, která s jejím názorem značně nesouhlasila, a dokonce Dominice vytkla i špatné načasování příspěvku.

To tak ovšem nenechal Jaromír, který se své milované zastal. "Máte pravdu, taky jsem se vylekal, když jsem tuto fotku viděl. A uvědomil jsem si, jak to mám těžké, když tohle na mě každé ráno vykoukne. Ani se nedivím, že nemůžu dát góla, když už jsem celý rok v šoku," napsal s nadsázkou.

Související články

Další články