Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Rýsuje se snad nový hvězdný pár? S jakým slavným sportovcem si hrála během narozeninové oslavy Lindsey Vonn?

To by byl páreček.
+ Dalších 15 fotografií
Je sama a to je u tak krásné ženy opravdu škoda. Ale třeba sama už dlouho nebude. Poslední dobou se jí rád ujímá slavný britský jezdec F1 Lewis Hamilton. A je jasné, že takový fešák by jí po jejím boku slušel!

Narozeniny slavné lyžařky Lindsey Vonn (32) opět přinutily její fanoušky přemýšlet o tom, zda je skutečně stále sama. Strávila je totiž s Lewisem Hamiltonem (31). S tím obecně poslední dobou tráví čím dál více času.

Oba sportovci ale zatím společné randění popírají a tvrdí, že jsou pouze dobrými kamarády. "Je to můj rychlý kamarád,” okomentovala jejich společný vztah sama Lindsey pro portál TMZ. Během své oslavy se pohybovala především s bowlingovou koulí v ruce.

Lindsey s Lewisem trávila hodně času během uplynulé zimy, ovšem především sportovními aktivitami, když společně provozovali zimní sporty. Každopádně by jim to spolu moc slušelo. Oba jsou hodně úspěšnými sportovci, vypadají skvěle, tak proč to nedat do kupy.

Snad se ale Vonn opět nespálí. Naposledy jí to s notorickým děvkařem Tigerem Woodsem (40) vůbec nevyšlo a zbyly jí pouze oči pro pláč. O Hamiltonovi se také ví, že se chytí snad každé sukně, která kolem něho projde…

Mohlo by vás zajímat

Další články