Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rýsuje se románek v SuperStar? Finalista Petr Borkovec si brousí zuby na Katarínu Knechtovou!

Borkovec si brousí zuby na Knechtovou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Finalistu SuperStar 2018 Petra Borkovce (18) sice všichni spojují s vypadlou soutěžící Timeou Lacovou (17), ale zdá se, že si nadějný zpěvák z Třince dělá zálusk na úplně jinou ženu. Podle našich informací usiluje o srdce porotkyně Kataríny Knechtové (37). Ačkoliv je dělí velký věkový rozdíl, Knechtová je dlouho sama a její chování nasvědčuje, že jí Borkovec také není úplně lhostejný!

Není tajemstvím, že Petr Borkovec se do finále letošní SuperStar dostal hlavně díky sympatiím Kataríny Knechtové. Právě půvabná zpěvačka přemlouvala po jeho alkoholovém extempore ostatní porotce, aby ho v soutěži pustili dál.

A na samotném Borkovcovi bylo už od počátku populární pěvecké show vidět, že se mu Katarína hodně líbí. Aby také ne, Knechtová je nádherná žena a bouřlivému temperamentu Slovenek odolá jen málokdo.

Přestože si všichni myslí, že Borkovec si už lásku našel, není to pravda. Když se ho v nedělním kole soutěže ptala Jasmina Alagič (28) na vztah s Timeou Lacovou, jen lhostejně zakroutil hlavou s tím, že tudy cesta zřejmě nepovede.

Naopak vše ukazuje na to, že středobodem Borkovcova zájmu je jen a pouze Katarína, na níž je vidět, že by možná kolouškovi z východu republiky šanci dala. „Katarína je krásná, je prostě skvělá. Mám ji jako ženu hodně rád,“ řekl Petr jen tak mimoděk redaktorovi eXtra.cz a potutelně se u svých slov usmíval.

Šlo by o historický okamžik, kdy by to dal soutěžící dohromady s porotkyní SuperStar. Budeme proto bedlivě sledovat, co se mezi touto dvojkou ještě vyklube!

Související články

Další články