Není tajemstvím, že Petr Borkovec se do finále letošní SuperStar dostal hlavně díky sympatiím Kataríny Knechtové. Právě půvabná zpěvačka přemlouvala po jeho alkoholovém extempore ostatní porotce, aby ho v soutěži pustili dál.

A na samotném Borkovcovi bylo už od počátku populární pěvecké show vidět, že se mu Katarína hodně líbí. Aby také ne, Knechtová je nádherná žena a bouřlivému temperamentu Slovenek odolá jen málokdo.

Přestože si všichni myslí, že Borkovec si už lásku našel, není to pravda. Když se ho v nedělním kole soutěže ptala Jasmina Alagič (28) na vztah s Timeou Lacovou, jen lhostejně zakroutil hlavou s tím, že tudy cesta zřejmě nepovede.

Naopak vše ukazuje na to, že středobodem Borkovcova zájmu je jen a pouze Katarína, na níž je vidět, že by možná kolouškovi z východu republiky šanci dala. „Katarína je krásná, je prostě skvělá. Mám ji jako ženu hodně rád,“ řekl Petr jen tak mimoděk redaktorovi eXtra.cz a potutelně se u svých slov usmíval.

Šlo by o historický okamžik, kdy by to dal soutěžící dohromady s porotkyní SuperStar. Budeme proto bedlivě sledovat, co se mezi touto dvojkou ještě vyklube!