Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rychtářova blamáž na lidi: Čtěte, co sehrál v Itálii milenec Bartošové za komedii, aby si vylepšil pověst. Martucci vše prozradil

Josef Rychtář předstíral, že v Itálii hledal Ivetu u rodičů Domenika
Martucciho.
+ Další fotografie

Zdá se, že zájem Josefa Rychtáře (55) o Ivetu Bartošovou (47) není proložen jen čistými úmysly. Jak jinak si vysvětlit blamáž na lidi, kterou milenec zpěvačky v Itálii předváděl.

Rychtář se do Itálie dostal díky deníku Blesk, který mu umožnil, aby mohl Ivetu najít v Itálii. Rychtář v Itálii nejprve pózoval na pláži, na které vznikla první fotografie zpěvačky po údajném únosu.

Ještě větší divadlo ale sehrál před domem rodičů Domenika Martucciho (39). Dozvěděli jsme se, že totiž před novináři z média, které mu zajišťuje podporu a zřejmě zacvaká i Ivetinu léčbu, Rychtář předváděl, že se snaží dozvonit na rodiče Martucciho, kteří měli zpěvačce údajně poskytnout pomoc.

„Rodiče byli dost zděšeni. Před domem stál Rychtář a pro nějaké novináře předstíral, že zvoní na zvonek. Ve skutečnosti ani nezvonil a ani se nesháněl po Ivetě,“ řekl eXtra.cz Martucci, který už je z Itálie zpátky v Praze.

Mohlo by vás zajímat

Další články