Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Rychtáře soudí v Itálii, on je zavřený v Uhříněvsi a stále útočí: Kdy už přestřelky s Martuccim skončí?

Domenico je zpátky, ale divte se mu, když mu Pepan tak dobře slouží.
+ Další 2 fotografie

Zatímco je Josef Rychtář (56) zavřen stále ve vile v Uhříněvsi, kde žil s Ivetou Bartošovou (48) a ze které se podle svých slov měl odstěhovat už dávno, v Itálii pracují soudy na případu z loňského roku, kdy se Rychtář násilím dostával do domu hraběte Domenika Martucciho (38) a při tom údajně zranil jeho matku.

Italský hřebec celou situaci neponechal jen tak a okamžitě se obrátil na policii a tamní právníky, kteří pracují rychle a celou věc už řešil soud. Rychtář se samozřejmě ani jednoho ze dvou proběhlých stání nezúčastnil, což mu vůbec nehraje do karet. Italské státní zastupitelství navrhuje pro něj trest ve formě pokuty 4000 euro (což je asi 108 600 Kč) a tři roky vězení.

„Můj právník navrhuje trest 20 000 euro (cca 540 000 Kč) pokuty a 5 let vězení,“ uvedl Martucci, který je hodně zklamán přístupem Rychtáře. „Místo aby mi zavolal a snažil se nějak dohodnout, jenom mi denně nadává ‚čurdo‘ a ‚špagetyno‘. Dokonce televizi Barrandov tvrdil, že jsem lhář a v Itálii žádný soud neprobíhá,“ tvrdí hrabě, který už ale médiím několikrát předal jasné důkazy.

„Kdyby měl Rychtář alespoň dva neurony v mozku, hodně by se bál italského soudu,“ dodává hrabě, který se v některých svých smskách, které pípají na telefonu v Uhříněvsi, také nebojí pořádně ostrých slov. Podle všeho to ale nakonec vypadá, že Rychtář dostane pouze peněžitou pokutu a vězení se vyhne.

Mohlo by vás zajímat

Další články