Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rychtář už si vyzvedl urnu s Ivetou (†48)! Kam ostatky odvezl a co s nimi plánuje?

Josef Rychtář si dnes vyzvedl urnu.
+ Další fotografie

Josef Rychtář (56), vdovec po Ivetě Bartošové (†48), si dnes krátce po poledni vyzvedl urnu se zpopelněnými ostatky zpěvačky v sídle pohřební služby v Říčanech. Co s nimi bude dál?

Po smrti Bartošové se Rychtář ostře ohradil proti poklidnému rozloučení, které si přála rodina Ivety, a chtěl uspořádat pohřeb ve velkém stylu. To si nakonec rozmyslel, ale ani tak včera do strašnického krematoria nikdo z rodiny zpěvačky nedorazil, přestože prostor malé obřadní síně byl přísně hlídán bodyguardy a dovnitř se nikdo nezvaný nemohl dostat.

Urnu má Rychtář momentálně v domě v Uhříněvsi, který přislíbil velmi rychle po pohřbu opustit a vrátit se do domu v Říčanech. Co bude ale s ostatky dál, je otázkou. Vdovec chce stále Ivetě zřídit hrob v právě v Říčanech, přestože maminka Svatava a zbytek rodiny si tolik přály mít urnu na hřbitově ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Mohlo by vás zajímat

Další články