O víkendu došlo na zahradě říčanské vily k setkání Josefa Rychtáře (56) a jeho exmanželky Dariny Nové. Přestože oba bydlí na stejném pozemku, osobně se příliš nemusí.

U schůzky byl přítomen i štáb primáckého magazínu TopStar, který včera odvysílal reportáž, v níž to vypadalo, že se chce vdovec po Ivetě Bartošové (†48) s Darinou usmířit. Realita je ale úplně jiná.

„S tou paní (tak Josef svou ex tituluje) se nikdy neusmířím. Po tom, jak mě špinila, když jsem od ní odešel k Ivetě, si s ní nemám co říct,“ řekla eXtra.cz Rychtář.

Josef Rychtář spolu s Primou natáčel dokument o poslední cestě Ivety, když se na zahradě objevila i jeho bývalá žena. V reportáži, která je k dispozici i na stránkách televize, se vdovec snaží o smířlivou cestu a po svém emotivním proslovu se u stolu zhroutí. „Jediné výčitky, co můžu mít, že jsem tě zklamal po 28 letech života, když jsi mi věřila, že spolu zestárneme a budeme chodit s hůlkou a na lavičce vzpomínat na lásku a život,“ zalykal se v slzách Josef.

Teď si je ale jistý, že s Darinou Novou už nechce mít nic společného. „Víte, mezi mnou a Ivetou tehdy přeskočila jiskra, to se v životě stává. Ty tři roky s ní mi daly mnohem víc než dvacet osm let s touhle paní,“ dodal Rychtář s tím, že Iveta měla být svědkem, jak prý Darina svého muže slovně ponižovala, a to ještě v době, kdy byla zpěvačka v domě Rychtářům hostem. Teď už ale promluvit nemůže.