Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Rychtář se stále topí ve vzpomínkách na Bartošovou! Rád by ale ovládal i exmanželku Darinu

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Za pár dní to budou tři roky, kdy zpěvačka Iveta Bartošová (+48) zemřela. Vdovec Josef Rychtář (58) se podle našich informací z její smrti stále nevzpamatoval. Na pozemku vily, kde žije se svou exmanželkou, se podle všeho dějí věci, které podtrhují jeho bolest a zároveň psychicky likvidují sousedy...

Rychtář totiž obývá na pozemku v Říčanech objekt, který slouží jeho firmě. A odtamtud velmi často zaznívají hity zpěvačky, které si Rychtář pouští. "Hudba je strašně nahlas, bohužel se to děje přes den a není to příjemné. Když to člověk slyší jednou, nic se neděje, ale Rychtář pouští jednu desku dokola a to je opravdu děsné," řekl eXtra.cz jeden ze sousedů.

Redakce oslovila Rychtářovu exmanželku Darinu, která nám Rychtářovo "pořádání diskoték" na pozemku domu potvrdila. "Je to pravda, ale už si toho nevšímám," řekla redaktorovi s tím, že její ex je jako Jekyll a Hyde. "Záleží, jestli pije alkohol, nebo ne. Buď mi posílá zamilované písničky, nebo mi nadává," dodala Darina Nová.

Rychtář je nejspíš stále na dně z osudného dne, kdy si Bartošová sáhla na život skokem pod jedoucí vlak. Paradoxem na celé věci je skutečnost, že než poznal Bartošovou, měl všechno - rodinu, zázemí a klid. Teď je naopak prošetřován policií, a to z důvodu, že na konci loňského roku měl napadnout pánskou návštěvu své expartnerky - muž po napadení skončil v nemocnici. V případě prokázání viny hrozí Rychtářovi za porušení podmínky šest měsíců až tři roky vězení.

Související články

Další články