Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rychtář popsal kolaps Bartošové: Zpěvačka se v bolestech zhroutila ve svém domě, praskl jí žaludeční vřed. Co bylo dál?

Zdroj: eXtra.cz

Josef Rychtář (55), který si dává velký pozor, kterým médiím podává informace o stavu Ivety Bartošové (47), se rozpovídal pro server Prásk.cz, jehož část týmu ho doprovázela i při hledání Džambulky putující po Itálii se svým spasitelem Zdeňkem Macurou (39).

„Iveta začala zvracet a projevily se u ní bolesti břicha, které byly nesnesitelné,“ řekl Prásk.cz Rychtář. Bartošovou následně odvezl do říčanské nemocnice, kde jí lékař zavolal záchranku, která Ivetu dopravila do Thomayerovy nemocnice. Tam zpěvačce po vyšetření diagnostikovali akutní prasklý žaludeční vřed a musela okamžitě na operaci.

„Operace byla náročná a proběhla klasickým způsobem,“ uvedl dále Rychtář. Ten se ale o alkoholismu Bartošové nechce nadále vyjadřovat. Asi si uvědomil, že ve včerejším duelu na TV Nova, kde se v živém přenosu utkal se svým sokem Zdeňkem Macurou, trošku přestřelil, když prozradil, že Ivetu „naučil“ pít místo vína pivo.

Související články

Další články