Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Rychtář ostře zareagoval na informace o svých „lentilkových“ nájezdech na nemocnici: De**la, který vám to řekl, si najdu! Čím ještě hrozí?

Pepa si nevzpomíná, že by chodil pro banány a lentilky do špitálu, kde je
prý viděn týden co týden.

Aktuálnímu snoubenci a náčelníku Džambulinky (47) Josefu Rychtářovi (55) se hodně nelíbí informace o tom, že pravidelně chodí do říčanské nemocnice nejen pro léky, ale údajně taky zadara pro ovoce a lentilky.

„Nevím, kterej debil vám to řekl, ale tihle lidi by se měli rovnou mlátit,“ obořil se na nás Pepa do telefonu s tím, že do říčanského špitálu nechodí. Tomu ale příliš nevěříme.

Po vydání článku nám totiž přišel zajímavý mail: „Dobrý den, pobavil mne váš článek o panu Rychtáři. V říčanské nemocnici pracuji, několikrát jsem ho tu potkala. Zda tu krade nebo odtud nosí léky, nevím, ale stačí se na to podle mě zeptat kterékoli sestry a za kafe vám řekne víc, on vám nic neřekne, víte, kolik by to shodilo lidí? Já se sama bojím o práci, tak se nezlobte.“

Nemocnice Říčany, kde má Rychtář zřejmě zajímavé kontakty a v okruhu možná i zdroj léků, které, jak sám přiznal, Ivetě pokoutně obstarává, zatím na naše otázky nijak nereagovala.

Mohlo by vás zajímat

Další články