Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Rychtář naložil Pomejemu: Ukradl jsi Ivetě skoro mega, začni si konečně poctivě vydělávat!

Josef Rychtář se vytasil s historkou o Ivetiných penězích, které prý
stopil Pomeje.
+ Další 2 fotografie

Josef Rychtář (56) opět rozvířil hladinu českého šoubyznysu, když v pořadu Týden v ringu televize Barrandov prozradil, že bývalý manžel Ivety Bartošové (48) Jiří Pomeje (49) jeho zesnulé ženě ukradl dost vysoký obnos peněz!

Podle vdovce mělo jít o 750 tisíc korun, které měla Iveta na hypotéku na dům v Uhříněvsi. „Řekl jsem jen to, co mi moje zesnulá manželka prozradila. Je to asi dva roky, co jsme se o tom spolu bavili stejně jako s Arturem, který o kufru s penězi věděl. Pomeje pak prý tvrdil, že šly peníze na billboardy, což není pravda,“ řekl eXtra.cz Rychtář. Bývalého producenta se zastal podnikatel Pavel Pásek, díky němuž Jiří už dávno neskončil na ulici. „Pomeje neměl zapotřebí krást, měl ode mě dost,“ uvedl pro Blesk Pásek.

Jenže Rychtář tvrdí, že právě tenhle „ukradený“ obnos od Páska nebyl, jméno dárce však nechtěl prozradit. Rychtářovo tvrzení už Pomeje řeší s právníkem a bude žádat veřejnou omluvu a ještě finanční satisfakci. A co na to říká Rychtář? „Pan Pomeje by si měl především začít vydělávat poctivou cestou, a ne ty peníze od někoho furt získávat,“ dodal vdovec.

Mohlo by vás zajímat

Další články