Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Rychtář měl údajně ohrožovat svou exmanželku: Máme exkluzivní vyjádření svědka!

Josef Rychtář měl prý ohrožovat svou exmanželku.
Zdroj: Profimedia.cz

Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (56) měl podle serveru Super.cz obtěžovat svou exmanželku Darinu v jejím domě v Říčanech a násilím se snažit dostat do jejího pokoje. Vyděšená Darina pak prý šla vše nahlásit na policii.

V domě se svou matkou také žije Rychtářův syn Jan, který má přehled, co se doma děje, proto ho tato zpráva zaskočila. „Táta se do žádného pokoje vniknout nepokoušel, jsem pořád doma, jelikož máme malé dítě, tak nikam v těchto vedrech nechodíme. Nevím, co byla máma ohlásit, a chci vidět úřady, jak v tomto případě zakročí, když jsem tu já jako svědek,“ řekl eXtra.cz Rychtářův syn.

Rychtář má na stejném pozemku ještě malý domek, ve kterém sídlí jeho firma, a to je také jediné místo, kam občas zavítá. „On sem jezdí pouze pracovně, je nesmysl, že by tu měl ztropit nějakou scénu, o tom bych musel vědět. Navíc je tu s ním pokaždé zvukař Standa, když sem táta jede,“ míní jeho syn, který nechápe jednání své matky ani bratra Josefa, jenž se do svého otce v médiích pustil už několikrát. „Nevím, co matka nebo bratr těmito články sledují, vidím za tím jen pomstu udělat z táty zrůdu před veřejností.“

Tato informace samozřejmě nenechala v klidu ani samotného Josefa Rychtáře. „To, co dělá paní Nová, je vrchol lži a msty. Přestože nemáme rozdělený majetek, obsadila společný pokoj, který má uzamčený a já do něj v žádném případě nevstupuji. Pokud jedu do Říčan, pak jen pracovně do firmy nebo se starám o zahradu. Měla by se léčit na psychiatrii včetně mého staršího potomka,“ vyjádřil se k celému údajnému incidentu eXtra.cz Rychtář.

Související články

Další články