Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rychtář kvůli Ivetině urně dští síru na Artura: Od její smrti mi nezavolal, nikdy ji nedostanou

Josef Rychtář útočí na Artura Štaidla: Od Ivetiny smrti mi nezavolal, urnu nedostanou
Zdroj: Herminapress/Renata Bušková/koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
spor o ivetu

Hrob zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové je i po devíti letech od její smrti opuštěný. Urnu s popelem své tehdejší ženy má totiž Josef Rychtář. A ten dal vědět, že ostatky Ivety jen tak nevydá. Zaútočil přitom na syna zpěvačky Artura, jak píše Aha!

Josef Rychtář ​má urnu doma už devět let a podle svých slov na tom nehodlá nic měnit. Lidé by přitom čekali, že ostatky zesnulé zpěvačky skončí spíše u syna Artura Štaidla nebo maminky Svatavy.

Jak se rodina, včetně Artura, k Ivetce chovala? Nezažili si ji, jen ji zneužívají, tak co by chtěli? Nikdy ji nedostanou!“ řekl Josef Rychtář Aha!

Arturova chůva Golda Dvořáková si ale myslí něco jiného: „Kdo jiný má větší nárok na mámu než dítě? Vzít takhle Ivetu Arturovi, to se opravdu nedělá, na to nemá právo absolutně nikdo!“

Hrob zůstává prázdný

S Rychtářem se v názoru na vlastnictví Ivetiny urny neshodne ani dvojče zpěvačky, Ivana Bartošová, známá také jako Viana. Také ona si myslí, že urna by měla být v rukou zpěvaččiny rodiny. Podle Ivany Bartošové má ale největší nárok a právo rozhodnout o místě posledního odpočinku zpěvačky Artur.

Ten ale podle Rychtáře žádný zájem o popel své matky neprojevil a od smrti Ivety mu ani nikdy nezavolal. Vdovci mají navíc někteří za zlé, že Ivetě v Říčanech sice zřídil okázalý hrob, ale Rychtář jej nechává prázdný. Přátelé a fanoušci Ivety Bartošové tak ani pořádně nemají kde uctít její památku.

„To víte, že je to špatně. Vždyť takhle nemůže mamince přinést kytičku nejen syn Artur, její máma, sestra, bratr, kteří by to rádi udělali, ale vůbec nikdo! Myslím, že je to velmi špatně, především vůči Arturovi,“ řekla Golda Dvořáková s tím, že Rychtář jen trestá okolí za to, že si ho po Ivetině skonu nikdo nevšímá.

Rychtář dosud při výročí smrti Bartošové chodil k jejímu pomníčku, letos se ale nedostavil.  Nad jeho absencí se podivoval i jeden z rodinných známých. "Zvláštní, to je poprvé za devět let," divil se náš zdroj a zároveň zapřemýšlel, co by za tím mohlo stát. "Nikdo tam s ním nechce chodit. Je to už nezajímá, nechtějí, aby se o nich psalo. Ten magor to ale nerespektoval. Musí mít nějaké velké starosti, že nepřijel," překvapil zdroj. Jedním dechem ale dodal, že by za vším mohla být Rychtářova maminka. "On na ni hodně dá, možná mu řekla, aby toho už nechal," naznačil, odkud nejspíš vítr vane.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy