Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Rychlý zásah lékaře! Hrozivě oteklá Petra Janů je snad z nejhoršího venku

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
proměna
Zpěvačka Petra Janů (66) se kvůli alergické reakci uchýlila do péče dermatologů. Včera večer ji čekal velký koncert a opravdu to s jejím obličejem nevypadalo dobře. Samotná Petra měla strach, zda ji fanoušci vůbec poznají. Nakonec se ale stal zázrak a vše dopadlo dobře.

Petra Janů v poslední době zažívá pořádně perné chvíle. V obličeji hrozně natekla a nebyla si vůbec podobná. Někteří lidé okamžitě začali spekulovat, že to zpěvačka přehnala s plastickou chirurgií. Pravda je ovšem někde jinde.

„Vybrali si fotku, která je hrozná, na základě toho se vymyslí příběh. Kromě toho ty moje kudrny nebyly dobrý nápad, to uznávám. Je to všechno dohromady. V létě jsem se ládovala, takže jsem ztloustla v obličeji a všude. Teď jsem zase vklouzla do svých normálních kolejí a cvičím. Jediný průšvih, který nyní zažívám, je ten, že se mě chytla nějaká alergie. Zrovna s tím jdu k doktorce,“ řekla eXtra.cz Petra k hojně diskutované fotce s tím, že se kvůli útoku na svůj vzhled rozhodně neoběsí. Nyní se ale objevil další snímek, který budí značné pochyby.

Ještě ve středu ráno byla Petra Janů celá nešťastná ze svého obličeje. Měla strach, zda ji lidé na středečním koncertě vůbec poznají. Právě proto vyhledala odbornou péči dermatologů, kteří ji zbavili opuchlého obličeje a navrátili původní vzhled.

Petra byla samozřejmě štěstím bez sebe a fanoušci svoji milovanou interpretku poznali. Petra Janů tak dala jasně najevo, že netrpí žádnou opravdu vážnou nemocí.

Související články

Další články