Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rychlý spád rozchodu instagramové A.N.D.U.L.Y! Andula v objetí neznámého muže a manžel na seznamce!

Má nového muže po svém boku?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Aneta Mikšíčková alias A.N.D.U.L.A nedávno oznámila rozpad manželství, teď vycházejí na povrch další skutečnosti, které měly zřejmě zůstat utajené. Manžel Petr Mikšíček brouzdá na seznamce, kde si hledá novou lásku, zatímco Aneta ji už zřejmě našla. Posledním hřebíčkem je drsný vzkaz pro Andulu, který na svůj profil pověsil Petrův bratr.

Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A do toho praštila jen před pár měsíci, konkrétně v červnu. Vzala si partnera Petra Mikšíčka, se kterým tvořila pár už několik let. Rozlučka se svobodou i veselka byly dokonalé, tak jak se na instagramovou hvězdu sluší a patří. Nikdo ale nečekal konec takhle brzy, po 7 měsících je dokonalému vztahu konec.

Na povrch se ale dostávají další informace, které neunikly zvědavým fanouškům a sledujícím. Jak ale sama A.N.D.U.L.A řekla, nevidí ji, když si to lidé mezi sebou řeknou a budou její osobní život komentovat a rozebírat na sociálních sítích a diskuzních fórech.

Aneta Mikšíčková údajně řeší rozchod po svém a měla by být, i když za krátký čas, v náručí jiného muže. Z bytu, kde žila s Petrem, se odstěhovala a v těžkých chvílích ji má utěšovat muž jménem František Doležal, se kterým k sobě mají blízko, jak potvrdila na fotce, kde ho líbá a nechává ho pozdravovat od svých fanoušků.

Na svém profilu se také A.N.D.U.L.A vy­jádřila: „Musela jsem udělat spoustu rozhodnutí a měla pocit, že se ženu do záhuby, ale dala jsem přednost srdci před rozumem aspoň jednou. A jsem šťastná tak, jak jsem ještě nebyla,“ napsala Aneta na svůj profil.

Pokud si myslíte, že její teď už bývalý manžel se drží v pozadí, jste na omylu! Založil si profil na populární seznamce, kde si hledá novou přítelkyní anebo jen se chce odreagovat a vypnout od toho, co se kolem něj momentálně děje.

Do celé aféry se zapojil i bratr Petra Mikšíčka, Martin Mikšíček, který zveřejnil nelichotivou fotografii, kde stálo: „Zlobivá holčička. V životě musíš občas padnout na kolena, aby ses posunula zase o kousek výš,“ nezapomněl dodat slovo logicky a ikonku, které Aneta používá skoro pořád.

Související články

Další články