Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A do toho praštila jen před pár měsíci, konkrétně v červnu. Vzala si partnera Petra Mikšíčka, se kterým tvořila pár už několik let. Rozlučka se svobodou i veselka byly dokonalé, tak jak se na instagramovou hvězdu sluší a patří. Nikdo ale nečekal konec takhle brzy, po 7 měsících je dokonalému vztahu konec.

Na povrch se ale dostávají další informace, které neunikly zvědavým fanouškům a sledujícím. Jak ale sama A.N.D.U.L.A řekla, nevidí ji, když si to lidé mezi sebou řeknou a budou její osobní život komentovat a rozebírat na sociálních sítích a diskuzních fórech.

Aneta Mikšíčková údajně řeší rozchod po svém a měla by být, i když za krátký čas, v náručí jiného muže. Z bytu, kde žila s Petrem, se odstěhovala a v těžkých chvílích ji má utěšovat muž jménem František Doležal, se kterým k sobě mají blízko, jak potvrdila na fotce, kde ho líbá a nechává ho pozdravovat od svých fanoušků.

Na svém profilu se také A.N.D.U.L.A vy­jádřila: „Musela jsem udělat spoustu rozhodnutí a měla pocit, že se ženu do záhuby, ale dala jsem přednost srdci před rozumem aspoň jednou. A jsem šťastná tak, jak jsem ještě nebyla,“ napsala Aneta na svůj profil.

Pokud si myslíte, že její teď už bývalý manžel se drží v pozadí, jste na omylu! Založil si profil na populární seznamce, kde si hledá novou přítelkyní anebo jen se chce odreagovat a vypnout od toho, co se kolem něj momentálně děje.

Do celé aféry se zapojil i bratr Petra Mikšíčka, Martin Mikšíček, který zveřejnil nelichotivou fotografii, kde stálo: „Zlobivá holčička. V životě musíš občas padnout na kolena, aby ses posunula zase o kousek výš,“ nezapomněl dodat slovo logicky a ikonku, které Aneta používá skoro pořád.