Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rychlejší porod jste ještě neviděli! Žena přivede na svět dítě během dvou minut, zatímco jede v autě do porodnice

Tohle je tak trochu jiné zdokumentování porodu. Žena v něm totiž přivede dítě na svět v rekordním čase a ještě za jízdy do porodnice.

Pokud jste dosud nečekala dítě, jistě jste už ze svého okolí slyšela hororové historky o několikahodi­nových porodech, které vás nejednou dohnaly k přesvědčení být raději do konce života bezdětná.

Rodička z amerického Houstonu je oproti tomu jiným extrémem. Podle jejího případu to totiž vypadá, jako by byl porod vlastně tou největší hračkou na světě!

Společně se svým manželem jede zrovna autem do porodnice, když se její stahy najednou zesílí a ona začne křičet bolestí. Než se ale stačíte pořádně rozkoukat a uvědomit si, co se děje, dítě je už venku. Je tohle vůbec možné?

No podle všeho je, protože její partner stačil celý okamžik rekordně rychlého zrození zaznamenat i na kameře. Rozhodně si to celé pusťte, protože něco takového se jen tak nevidí.

Související články

Další články